ERJ-PB6B7501V
MFR.Part #
ERJ-PB6B7501V
JLCPCB Part #
C2074700
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS