ERJ-PB6B6652V
MFR.Part #
ERJ-PB6B6652V
JLCPCB Part #
C4259626
Description
-55℃~+155℃ 200mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS