ERJ-PB6B6343V
MFR.Part #
ERJ-PB6B6343V
JLCPCB Part #
C4236263
Description
-55℃~+155℃ 200mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS