ERJ-PB6B5900V
MFR.Part #
ERJ-PB6B5900V
JLCPCB Part #
C2087884
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS