ERJ-PB6B5363V
MFR.Part #
ERJ-PB6B5363V
JLCPCB Part #
C4120721
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS