ERJ-PB6B5110V
MFR.Part #
ERJ-PB6B5110V
JLCPCB Part #
C4113570
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS