ERJ-PB6B4700V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4700V
JLCPCB Part #
C2074794
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS