ERJ-PB6B4421V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4421V
JLCPCB Part #
C3954920
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS