ERJ-PB6B4301V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4301V
JLCPCB Part #
C2087382
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS