ERJ-PB6B4023V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4023V
JLCPCB Part #
C3923251
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS