ERJ-PB6B4021V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4021V
JLCPCB Part #
C4033293
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS