ERJ-PB6B3920V
MFR.Part #
ERJ-PB6B3920V
JLCPCB Part #
C2087819
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS