ERJ-PB6B3600V
MFR.Part #
ERJ-PB6B3600V
JLCPCB Part #
C2087248
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS