ERJ-PB6B3573V
MFR.Part #
ERJ-PB6B3573V
JLCPCB Part #
C4159406
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS