ERJ-PB6B3482V
MFR.Part #
ERJ-PB6B3482V
JLCPCB Part #
C2087294
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS