ERJ-PB6B3160V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6B3160V
JLCPCB Part #
C4035929
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS