ERJPB6B3002V
MFR.Part #
ERJPB6B3002V
JLCPCB Part #
C413704
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS