ERJ-PB6B2871V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2871V
JLCPCB Part #
C4182564
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS