ERJPB6B2741V
MFR.Part #
ERJPB6B2741V
JLCPCB Part #
C413735
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS