ERJ-PB6B2703V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2703V
JLCPCB Part #
C4065082
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS