ERJ-PB6B2551V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2551V
JLCPCB Part #
C2087554
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS