ERJ-PB6B2492V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2492V
JLCPCB Part #
C4015243
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS