ERJPB6B2402V
MFR.Part #
ERJPB6B2402V
JLCPCB Part #
C413707
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS