ERJ-PB6B2102V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2102V
JLCPCB Part #
C3961172
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS