ERJ-PB6B2101V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2101V
JLCPCB Part #
C2078764
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS