ERJ-PB6B1962V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1962V
JLCPCB Part #
C4182358
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS