ERJPB6B1823V
MFR.Part #
ERJPB6B1823V
JLCPCB Part #
C413750
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS