ERJ-PB6B1693V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1693V
JLCPCB Part #
C4068435
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS