ERJPB6B1501V
MFR.Part #
ERJPB6B1501V
JLCPCB Part #
C413721
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS