ERJ-PB6B1373V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1373V
JLCPCB Part #
C4311183
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS