ERJ-PB6B1272V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6B1272V
JLCPCB Part #
C2087537
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS