ERJ-PB6B1243V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1243V
JLCPCB Part #
C4223356
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS