ERJ-PB6B1182V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1182V
JLCPCB Part #
C2087220
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS