ERJPB6B1102V
MFR.Part #
ERJPB6B1102V
JLCPCB Part #
C413719
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS