ERJ-PB6B1073V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1073V
JLCPCB Part #
C2087852
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS