ERJ-PB6B1004V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1004V
JLCPCB Part #
C2087778
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS