ERJPB6B1002V
MFR.Part #
ERJPB6B1002V
JLCPCB Part #
C161788
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS