ERJ-PB3D6800V
MFR.Part #
ERJ-PB3D6800V
JLCPCB Part #
C2078054
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS