ERJ-PB3D5902V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3D5902V
JLCPCB Part #
C2085999
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS