ERJ-PB3D5361V
MFR.Part #
ERJ-PB3D5361V
JLCPCB Part #
C2086905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS