ERJ-PB3D4990V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4990V
JLCPCB Part #
C2086256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS