ERJ-PB3D4871V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4871V
JLCPCB Part #
C2086260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS