ERJ-PB3D4121V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4121V
JLCPCB Part #
C2086052
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS