ERJ-PB3D2551V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2551V
JLCPCB Part #
C2086183
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS