ERJ-PB3D2372V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2372V
JLCPCB Part #
C2086521
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS