ERJ-PB3D1912V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1912V
JLCPCB Part #
C2086304
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS