ERJ-PB3D1151V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1151V
JLCPCB Part #
C2086146
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS