ERJ-PB3D1132V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1132V
JLCPCB Part #
C4144767
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS