ERJ-PB3D1131V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1131V
JLCPCB Part #
C2086912
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS