ERJPB3D1003V
MFR.Part #
ERJPB3D1003V
JLCPCB Part #
C189496
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS